Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > OTEVÍRÁNÍ SEZONY NA ZVIČINĚ

OTEVÍRÁNÍ SEZONY NA ZVIČINĚ

5.5.2012

Na vrchu Zvičiny se bude konat od 10:00 hod. akce Otevírání sezony na Zvičině. Po celé dopoledne se můžete těšit na soutěže nejen pro ty nejmenší, živou hudbu, nabídku informačních materiálů z Podkrkonoší, nabídku výrobků pod ochrannou značkou PODKRKONOŠÍ regionální produkt®, občerstvení zajištěno. Promoakce je pořádána ve spolupráci s akcí ,,BĚH NA ZVIČINU“.

Firma OSNADO připravila autobusovou přepravu zdarma, díky které se budete moci přepravit do hotelu Pod Zvičinou. Zde na Vás čeká Jarní putování za poklady pod Zvičinou! Restaurace bude nabízet regionální speciality i s recepty, pro tatínky pivečko, pro děti originální zábava! Můžete se podívat, jak se stříhají ovce a vyrobit si jednoduché výrobky z vlny a z korálků. Bude probíhat malování triček, malování skla nebo malování na obličej. Dále bude možné projet se na ponících, zaskákat si na trampolínách a ve skákacím hradu, popřípadě si pohrát na dětském hřišti.  

Další informace a aktuality můžete najít na www.podkrkonosi.eu, www.podzvicinsko.cz

Najdete zde např. letáky Masarykova studánka, Přehrada Les Království, Zvičinské vyhlídky a jiné aktuální informace - kalendář akcí na duben a květen.

Na stránkách www.podzvicinsko.cz se můžete podívat v Dokumentech na Závěrečnou zprávu Podzvičinska 2011, jaká byla činnost tohoto sdružení v roce 2011 

(publikováno dne: 05.03.2012)


| | Nahoru  ↑