Nacházíte se zde: Úvod > Vaše dotazy zastupitelům obce

Vaše dotazy zastupitelům obce

Přidat dotaz či komentář

strana 1 | 2 | 3 | 4 | ... | 11

Medunová (05.12.2018)

Když už na stránky dáváte informace o čertech, tak si ověřte, že budou chodit i na Dehtově nebo tam dejte kontakty i na čerty na Dehtov. Protože ty Vaše na Dehtov kašlou. Dehtov pod Vás také patří a bylo by hezké také jednou podpořit i Dehtov.

Odpovídá: Starostka obce (05.12.2018)

Vážená paní Medunová,
čerty si organizují děti samy, nikoliv obec. Ptala jsem se organizátorů a chodit budou děti z Třebihoště a Dehtova společně. Kontrolovala jsem, že jste dokonce domluveni. V případě, že by se někdo zapomněl včas dětem nahlásit, tak můžete zavolat a pokusím se čerty ještě poslat k Vám. Gracíková tel. 605 219 920.

Vladimíra Palánová (27.06.2018)

Dobrý den, zhruba před půl rokem zde byl dotaz na novou digestoř do kuchyně v motorestu. Bohužel je stav stále stejný. Digestoř není.... Mohla bych prosím vědět kdy bude nová digestoř instalovaná?
Prý je pro motorest také schválena koupě nových stolů a židlí, což bych velmi uvítala. Jedinci vyššího vzrůstu, jako já, nemohou mít nohy pod stolem, neboť se jim tam prostě nevejdou...
Ono je spousta vesnic, ve kterých je hospoda. Ovšem ne každá z těch hospod má pronajímatele. A když už naše obec vlastní motorest, který dle mého názoru funguje výborně, bylo by prima fungování podpořit. Děkuji Palánová

Odpovídá: Ing. Jaroslav Krkonoška (28.06.2018)

Dobrý den,
kompletní výměna a modernizace celé vzduchotechniky kuchyně motorestu probíhá. Projektant zpracovává projektovou dokumentaci. Bylo jednáno s prováděcí firmou VZT o termínu montáže - do 15.8.2018.
Nové stoly a židle se do motorestu neplánují pořídit. Přednější je stav kuchyně.
Krkonoška

Soukup Eduard (10.06.2018)

Může nám někdo z obce zdělit kdy se dodělá odvodnění mezi křížkem a zahradou pana Koechra na Zvičině? Celý prostor kolem křížku byl vyčištěn, upraven a udržovám nyní je pozemek v takovém stavu že ůdržba je velmi obtížná a nedá se použít mechanizace. Zdá se že vedení obce nemá zájem aby občané udržovali okolí svých domů.Je to již více než měsíc co jsem se osobně s dotazem obrátil na obecní ůřad a jak je vidět nikoho to nezajímá.
Soukup

Odpovídá: Ing. Jaroslav Krkonoška (28.06.2018)

Dobrý den, na žádost vlastníků byl proveden odvodňovací žlab. Provedení bylo uskutečněno dle místních možností terénu. Po ohledání místa nic nebrání běžné údržbě.
Krkonoška

Kateřina Peterová (20.01.2018)

Dobrý den, mám dotaz ohledně motorestu. Dnes jsme tam byli na rodinném obědu a spolu s námi se tam sešlo více hostů. Tím pádem se kuchyně rozjela na plné obrátky a co mě nemile překvapilo byla "mlha", která se z kuchyně při otevření dveří valila. Bylo mi řečeno, že na obci je již žádost o novou digestoř. Zajímalo by mě tedy jestli a kdy ji bude vyhověno. Jistě chápete, jak to působí na zákazníky a to nemluvím o personálu, který to musí v kuchyni dýchat a nebo riskovat nachlazení při otevřených oknech v kuchyni.
Předem děkuji za odpověď

Lyžař (20.01.2018)

Lyžařskému oddílu ze Dvora Králové bylo kdysi spíláno, že se o areál nestará a že jsou členové nevstřícní k návštěvníkům. Historicky se ukazuje, že opak byla pravda. Ať byla zima jakákoli, vždy se alespoň pár dní jezdilo - i pro veřejnost. Zimy jsou teď neočekávané a trvalý provoz na Zvičině není předvídatelný. Provozovat areál se ztrátou si ale samozřejmě žádný soukromý subjekt nemůže dovolit. To by byl blázen. Lyžařský oddíl s tím neměl problém. Škoda parádního kopce. Tak vám představitelé obce děkujeme za zničení lyžování na Zvičině.

náčelník skautů (07.12.2017)

Z dosavadní vstřícnosti a věčnému mlčení k tématu -lyžování na Zvičině-uděluji vedení obce bronzového bobříka mlčení-asi jedou na zlato.

Radek (21.11.2017)

Dobrý den Vážení zastupitelé, zajímá mě stav ohledně lyžování na Zvičině, ale jak vidno žádná odpověď na předchozí dotazy. Léta jsme na Zvičinu jezdili když byly podmínky, takže prosím o informace ohledně skiareálu. Děkuji Novák

František Dočekal (09.11.2017)

Poděkujte vedení obce Třebihošť, která vypověděla pronajimateli smlouvu na lyžování na Zvičině.
Areál určitě nebude v provozu, protože to nikomu novému nepronajali (kdo by taky šel podnikat na cizí pozemek)

Luděk hruš (03.11.2017)

Lyžařský areál na Zvičině dostal při vichřici v minulém týdnu poměrně závažné poškození,např.horní stanice krátkého vleku je totálně na zemi i se sloupy,napínáním a závažím a dlouhý vlek zase ve spodní části se stromem v lanech.Tak to je asi poslední kapka v celém tom "bordelu" okolo areálu.Zlatý lyžařský oddíl ze Dvora.

Oldřich Vyleťal (06.10.2017)

Dobrý den mám skromný dotaz bude v letošní sezoně 2017/2018 v provozu
SKIAREAL ZVIČINA? Předem děkuji za odpověď.

Zůstávám s pozdravem

Oldřich Vyleťal


| | Nahoru  ↑