Nacházíte se zde: Úvod > Vaše dotazy zastupitelům obce

Vaše dotazy zastupitelům obce

Přidat dotaz či komentář

strana 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 11

Kateřina Peterová (20.01.2018)

Dobrý den, mám dotaz ohledně motorestu. Dnes jsme tam byli na rodinném obědu a spolu s námi se tam sešlo více hostů. Tím pádem se kuchyně rozjela na plné obrátky a co mě nemile překvapilo byla "mlha", která se z kuchyně při otevření dveří valila. Bylo mi řečeno, že na obci je již žádost o novou digestoř. Zajímalo by mě tedy jestli a kdy ji bude vyhověno. Jistě chápete, jak to působí na zákazníky a to nemluvím o personálu, který to musí v kuchyni dýchat a nebo riskovat nachlazení při otevřených oknech v kuchyni.
Předem děkuji za odpověď

Lyžař (20.01.2018)

Lyžařskému oddílu ze Dvora Králové bylo kdysi spíláno, že se o areál nestará a že jsou členové nevstřícní k návštěvníkům. Historicky se ukazuje, že opak byla pravda. Ať byla zima jakákoli, vždy se alespoň pár dní jezdilo - i pro veřejnost. Zimy jsou teď neočekávané a trvalý provoz na Zvičině není předvídatelný. Provozovat areál se ztrátou si ale samozřejmě žádný soukromý subjekt nemůže dovolit. To by byl blázen. Lyžařský oddíl s tím neměl problém. Škoda parádního kopce. Tak vám představitelé obce děkujeme za zničení lyžování na Zvičině.

náčelník skautů (07.12.2017)

Z dosavadní vstřícnosti a věčnému mlčení k tématu -lyžování na Zvičině-uděluji vedení obce bronzového bobříka mlčení-asi jedou na zlato.

Radek (21.11.2017)

Dobrý den Vážení zastupitelé, zajímá mě stav ohledně lyžování na Zvičině, ale jak vidno žádná odpověď na předchozí dotazy. Léta jsme na Zvičinu jezdili když byly podmínky, takže prosím o informace ohledně skiareálu. Děkuji Novák

František Dočekal (09.11.2017)

Poděkujte vedení obce Třebihošť, která vypověděla pronajimateli smlouvu na lyžování na Zvičině.
Areál určitě nebude v provozu, protože to nikomu novému nepronajali (kdo by taky šel podnikat na cizí pozemek)

Luděk hruš (03.11.2017)

Lyžařský areál na Zvičině dostal při vichřici v minulém týdnu poměrně závažné poškození,např.horní stanice krátkého vleku je totálně na zemi i se sloupy,napínáním a závažím a dlouhý vlek zase ve spodní části se stromem v lanech.Tak to je asi poslední kapka v celém tom "bordelu" okolo areálu.Zlatý lyžařský oddíl ze Dvora.

Oldřich Vyleťal (06.10.2017)

Dobrý den mám skromný dotaz bude v letošní sezoně 2017/2018 v provozu
SKIAREAL ZVIČINA? Předem děkuji za odpověď.

Zůstávám s pozdravem

Oldřich Vyleťal

Martina Čížková (28.04.2017)

Dobrý den,
chtěli bychom vědět, proč si obec Třebihošť nechává osazovat svoje pozemky vysoce alergenními a plevelivými dřevinami a jejichž umístění nesplňuje zákonem danou minimální vzdálenost od hranic sousedních pozemků.

Petr Konzál (03.04.2017)

Dobrý večer,
Tak koukám že vedení obce stále nevyřešilo lyžování na Zvičině, takže budeme muset ze Dvora Králové jezdit do Krkonoš.

František Škvrna (04.02.2017)

Tak když pozemky nejsou bývalého pronajímatele ski areálu zvičina, tak je přeci nesmysl aby si tam stavěl zasněžování v hodnotě milionu korun!!!
Akorát většina politiků nebo starostů nikdy pořádně nepracovali ani nepodnikali, tak neznají toto úskalí.


| | Nahoru  ↑