Vítejte na stránkách obce Obec Třebihošť, chcete si nastavit zobrazení:

Co nového u SDH Třebihošť

obrázek nenalezen
  • 313

Dne 14.6.2014 se hasiči Třebihošť zúčastnili 2 akcí.

1. akce byla soutěž v Černné, kde SDH Třebihošť reprezentovali mladí hasiči. Byla to 1. soutěž mladých hasičů. Soutěž se konala na pěkném hřišti v Černné a soutěžilo zde 8 kolektivů. V této konkurenci naši mladí vybojovali 5. a 6. místo. Což byl pro ně úspěch, neboť tím zjistili, že mohou svým tréninkem pomýšlet i na vyšší metu.

2. akcí byly oslavy 130. výročí od založení sboru ve Verdeku u Dvora Králové.
Na této akci soutěžilo: 1 družstvo mladších hasičů
1 družstvo mužů
Tato akce byla ještě úspěšnější a přinesla nám medailové umístění. V kategorii mladších hasičů jsme se umístili na druhém místě a našim mladým se tak splnil medailový sen, již na 2. vystoupení mimo obec Třebihošť. Muži SDH také zabojovali a přivezli 2. místo.
Družstvo mladších hasičů soutěžilo v tomto složení: Kateřina Peterová, Jenda Horák, Alexandr Chromý, Štěpánka Horáková, Václav Petera, Karel Doležal, Kryštof Gracík, Martin Hlavatý.
Družstvo mužů soutěžilo ve složení: Ladislav Suchý, Karel Zívr, Ondřej Elišák, Martin Kotík, Vojtěch Minář, Štěpán Jákl.

Na závěr této zprávy je třeba poděkovat rodičům, kteří pomohli s přepravou dětí na soutěže a chci také poděkovat pánům: Martinu Kotíkovi za pomoc s dětmi a Ladislavu Suchému za organizování soutěžního družstva mužů. Je vidět, když se chce, tak jde vše. Ale je potřeba trochu svého času věnovat i práci pro SDH a ne jenom kritizovat.


Děkuji za přečtení této zprávy
Vedoucí mládeže Jiří Elišák

(publikováno dne: 18.06.2014)